سه شنبه 13 /03 /1399


کاشان املاک،بهترین سایت تخصصی املاک کاشان

 

آیا میدانید؟

مهمترین فاکتورها برای خرید و یا اجاره ملک به ترتیب عبارتند از: قیمت، موقعیت جغرافیایی، نقشه و طرح ساخت، مساحت، قدمت و امکانات ملک. و دلیل اکثر بازدیدهای حضوری خریداران از ملک فقط برای بررسی موقعیت جغرافیایی و نقشه ساخت ملک است. طبق آمار در بیش از 90 درصد از بازدیدها،خریداران در همان نگاه اول از معامله صرف نظر می کند. حال چه بسا برای ترتیب دادن این بازدید ساعت ها وقت صرف شده باشد.

 

چرا کاشان املاک؟

- نمایش محل دقیق املاک روی نقشه: کاربر میتواند به راحتی منطقه مورد نظر را انتخاب کرده و درون همان منطقه به دنبال موارد مورد نظر باشد. طبق آمار استفاده از نقشه برای جستجو چندین برابر به بهبود نتایج به دست آمده کمک می کند. با استفاده از نقشه، جستجو در وب سایت برای کاربران جذاب تر شده و درک دقیق تری نسبت به قیمت هر منطقه پیدا می کنند. این قابلیت فقط مخصوص کاشان املاک است و در هیچ یک از نرم افزار های مشابه موجود نیست.

- بیش از ده درصد از خریداران و پانزده درصد اجاره کنندگان ملک، در شهری به غیر از شهر محل سکونت خود به دنبال ملک میگردند. دانشجویان، کارمندان دولت و یا سازمان های بزرگ، سرمایه گذاران و کسانی که به دلیل پیشرفت کاری محل سکونت خود را تغییر میدهند، از این جمله هستند.

- در بیش از نیمی از موارد، خریداران و یا اجاره کنندگان به دنبال املاکی هستند، که فاصله قابل توجهی با محل سکونت فعلی خود دارد. و چه بسا برای هر بار بازدید باید ساعت ها وقت صرف نمایند.

- میانگین سنی کسانی که به دنبال خرید و یا اجاره ملک هستند، بین 30 تا 40 سال است. و این گروه سنی به خوبی با نحوه استفاده از اینترنت آشنایی دارند.

- به علت کمبود وقت و امکانات، بیشتر مشتریان حداکثر میتوانند در یک و یا دو محله در جستجوی ملک باشند.

 

ویژگی کاشان املاک نسبت به سایت های املاک دیگر:

سهولت استفاده:

شاید مهمترین و بی رقیب ترین مولفه ای که کاشان املاک را از دیگران متمایز مینماید سادگی استفاده از این سرویس است. ما بیشترین وقت را صرف بهبود عملکرد سیستم رابط کاربری و سهولت کاربران در استفاده از سیستم کرده ایم. به گونه ای که در بعضی موارد مالک در کمتر از یک دقیقه و به راحتی میتواند ملک خود را ثبت کند. و جستجوگران ملک نیز به راحتی میتوانند به دنبال ملک مورد نظر خود باشند.

مخزن کاملی از اطلاعات مربوط به هر ملک:

در پایگاه داده های کاشان املاک اطلاعات مربوط به هر ملک ثبت و دسته بندی شده و قابلیت فیلترینگ براساس تمامی این مولفه ها موجود میباشد. بدینوسیله خریدار میتواند کوچکترین اطلاعات هر ملک را مورد بررسی قرار دهد. این یکی از نقاط قوت کاشان املاک است که قابل مقایسه با بقیه نرم افزار های مشابه نمی باشد.

سرویس اینترنتی:

با استفاده از سرویس بر پایه وب دیگر احتیاجی به اتلاف وقت برای بازدید از املاک مختلف نیست، مشتری میتوانند با جستجو در بین املاک موجود در بازار، چند مورد را با بهترین شرایط انتخاب کرده وفقط برای تصمیم گیری نهایی به بازدید حضوری ازهمین موارد بپردازد.

نمایش محل دقیق ملک:

یکی از دلایل اصلی مشتریان برای بازدید حضوری از ملک، بررسی موقعیت ملک میباشد. که این کار به وسیله جستجو و نمایش دقیق ملک روی نقشه، بررسی عکس های ملک و برخورداری از اطلاعاتی مانند طرز ساخت، نورگیری، دید و منظر، نوع نما، دسترسی و ... به راحتی امکانپذیر است .

امکان بازدید مجازی از ملک:

با استفاده از عکس و در آینده ای نزدیک فیلم ، کاربر اینترنتی به راحتی میتواند فضای ملک را در ذهن خود شبیه سازی نماید.

 

کاشان املاک،بزرگترین سایت تخصصی املاک کاشان

سایت-تخصصی-املاک|بزرگترین-سایت-املاک|کاشان-املاک،املاک-کاشان|خرید-و-فروش-ملک،اجاره-ملک|بهترین-سایت-املاک-کاشان|راهنمای-اینترنتی-ملک|فروش-اینترنتی-زمین-و-ملک|خرید-اینترنتی-ملک-و-زمین|ورود کاربران

کلینیک ساختمانی کاشان

kashanamlak